3 październik 2022

Nie wytrzeźwiał i pojechał

zdjęcie: Nie wytrzeźwiał i pojechał / pixabay/1647763
Dzisiaj o poranku w Oficjałowie swoje prawo jazdy stracił 24 – letni mieszkaniec powiatu radomskiego. Mężczyzna kierował dostawczym Iveco mając w organizmie 0,3 promila alkoholu. Zatrzymany został do kontroli przez policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego opatowskiej jednostki. Sprawa będzie miała swój finał w sądzie.

Dzisiaj rano w Oficjałowie, w ramach wzmożonych działań pn. „Trzeźwy poranek” funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego opatowskiej komendy, zatrzymali do kontroli drogowej kierującego dostawczym Iveco. Podczas sprawdzania stanu trzeźwości okazało się, że mieszkaniec powiatu radomskiego ma w swoim organizmie 0,3 promila alkoholu. Stracił już swoje prawo jazdy. W konsekwencji trafi przed oblicze sądu. Grozi mu wysoka grzywna połączona z zakazem prowadzenia pojazdów.

Opr. KCW

Źródło: KPP Opatów