4 luty 2024

Odblokowana S74 w Rudzie Malenieckiej

zdjęcie: Odblokowana S74 w Rudzie Malenieckiej / pixabay/2196985
Odblokowana została droga S74 w Rudzie Malenieckiej (Świętokrzyskie). Palił się tam samochód osobowy. Nie było osób poszkodowanych.
REKLAMA

Do zdarzenia doszło w Rudzie Malenieckiej w powiecie koneckim. Zapalił się tam samochód osobowy.

„44-letni kierowca pojazdu jadącego w kierunku Żarnowa zauważył dym wydobywający się z komory silnika. Zatrzymał samochód. Kierujący i trzej pasażerowie opuścili auto. Nikt nie wymagał pomocy medycznej. Kierowca usiłował ugasić pożar, ale bezskutecznie, dlatego wezwał straż pożarną” – powiedział w niedzielę PAP sierż. Krzysztof Bernat z Komendy Powiatowej Policji w Końskich.

Droga w obu kierunkach była zablokowana przez godzinę. Policja wyznaczyła objazdy drogą krajową nr 42 i drogą wojewódzką nr 746 w kierunku Żarnowa i Końskich. Dyżurny Punktu Informacji Drogowej GDDKiA w Kielcach poinformował PAP, że obecnie w miejscu, gdzie doszło do zdarzenia nie ma już żadnych utrudnień w ruchu. (PAP)

autor: Janusz Majewski

maj/ agz/

PRZECZYTAJ JESZCZE
Materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez [nazwa administratora portalu] na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
pogoda Opatów
11.2°C
wschód słońca: 06:27
zachód słońca: 17:07
Koronawirus
świętokrzyskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Opatowie